Servis gastro a preventivní prohlídky gastrozařízení

Od vzniku naší společnosti v roce 1994 provádíme servisní činnost našimi vlastními servisními techniky. Zcela výjimečně používáme ve vzdálených regionech vyzkoušené techniky spolupracujících firem.

Požadavky na servisní úkony shromažďuje vedoucí servisu, případně jeho zástupce. Po zapsání úkonu dojde k naplánování servisního zásahu a přidělení konkrétnímu servisnímu technikovi k vyřízení. Všechny servisní úkony jsou pečlivě evidovány v našem interním systému pro případnou kontrolu, nebo pro stanovení dalšího postupu oprav.

V servisním oddělení naší společnosti pracuje celkem 10 pracovníků. Všichni servisní technici jsou držiteli platných oprávnění pro práci s elektrickými a plynovými zařízeními, pravidelně se účastní předepsaných odborných školení včetně tréninků pořádaných renomovanými výrobci a dovozci v oboru gastro. Školení v rámci bezpečnosti práce a požární ochrany a školení řidičů je v naší společnosti samozřejmostí.

Naše společnost nabízí zákazníkům placené nepovinné preventivní prohlídky zařízení, které slouží k včasnému zjištění možných závad a k předcházení zbytečných výdajů při řešení havárií či odstávek provozu.

Součásti našeho servisního zázemí je rozsáhlý sklad náhradních dílů v objemu vyšším než 3 mil. Kč bez DPH a propracovaný diagnostický systém. Toto vše nám umožňuje provádět opravy na tzv. „první dobrou“ bez opakovaných jízd k zákazníkovi.

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: